Noua Moda Chineză Modernă Cheongsam a-line Rochie pentru Femei Maneca 3/4 Imbunatatit Broderie Floare Tradițională Chineză Sifon Qipao

Marimea S: Umăr 36cm, Bust 84cm, Talie 66 cm, Maneca 38 cm, Lungime 120cm;

Marimea M: Umăr 37cm, Bust 88cm, Talie 70cm, Maneca 39cm, Lungime 121cm;

Dimensiune L: Umăr 38cm, Bust 92cm, Talie 74cm, Maneca 40cm, Lungime 122cm;

Marimea XL: Umăr 39cm, Bust 96cm, Talie 78 cm, Maneca 40cm, Lungime 123cm;

Dimensiune XS, S, M, L, XL, XXL
Ocazie Stil Chinezesc Seara Petrecere De Nunta De Uzură/De Zi Cu Zi Casual Uzura
Tesatura Tip Sifon
Tag-uri: eli cheongsam dressup, chinism rochie qipao, umi cheongsam dressup, ken cheongsam dressup, chineză rochii căpăstru, cheongsam dressup bucata, ceongsam rochie, pulover cu broderie chineză, cheongsam rochie tutu, chineză broderie tesatura

Baza pe 0 Recenzii

Scrie un comentariu

Rating

FRECVENT CUMPARAT-O IMPREUNA

167.21lei 293.36lei

Material : poliester dimensiune : s m l xl xxl xxxl 4xl 1 culoare de alegerea ta (poate o ușoară diferență de culoare în funcție de setările monitorului) 100% de brand nou cu ridicata și cu amănuntul sexy tradițională chineză imbracaminte femei\'s cheongsam qipao rochie de flori dimensiunea diagramă(cm) dimensiune piept(cm) ar trebui să(cm) talie(cm) șold(cm) s 82 36 64 86 m 86 37 68 90 am 90 38 72 94 xl 94 39 76 98 xxl 98 40 80 102 xxxl 102 41 84 106

65.75lei 117.41lei

Usd 30.1 / set /lot 1 usd 18.99 / buc /lot 1 usd 28.09 / set /lot 1 usd 28.6 / set /lot 1 usd 24.74 / buc /lot 1 usd 33.95 / set /lot 1 usd 29.47 / set /lot 1 usd 28.45 / set /lot 1 usd 26.53 / set /lot 1 usd 28.26 / set /lot 1 usd 28.78 / set /lot 1 usd 23.43 / set /lot 1 usd 21.86 / set /lot 1 usd 23.78 / set /lot 1 usd 24.75 / set /lot 1 usd 25.66 / set /lot 1 usd 25.43 / set /lot 1 usd 30.21

283.98lei 411.54lei

Caracteristici: 1 .acesta este fabricat din materiale de inalta calitate,suficient de durabil pentru purtarea de zi cu zi 2.meci perfect cu dumneavoastră preferat de îmbrăcăminte , etc. 3.alegere excelentă pentru partid,pentru uzura de zi cu zi. 4.poartă-l va face sa arati mai frumos /frumoasa sfaturi: 100% de brand nou, cu eticheta. produse de înaltă calitate. te

26.87lei 38.38lei

Joc de rol: fată frumoasă tip; stilul detalii: dantela; material nume: dantela; material principal compozitie: fibre de poliester (poliester) ; tesatura principal compozitie: 30; stil: trei puncte; captuseala compozitie: fibre de poliester (poliester) ; căptușeală compoziție: 30; origine: lianyungang; fără sudură: da; marja de eroare: 1-2; culoare: alb, roșu, albastru, negru; dimensiune:

39.60lei 66.02lei

Femei lenjerie sexy g-string plasă boxeri lenjerie chilotei t string chilotii tanga caracteristici: 1 .pune-ți corpul într-o stare complet relaxat, elasticitate mare centura. 2.ultra touch netedă sentiment, fiecare harnic aspect de design. 3.se concentrează pe o lenjerie de corp perfect pentru tine, nu numai inimitabilul sexy. 4.face super sexy si seducatoare. 5.servi

129.87lei

Body lungime:51cm underchest:68cm se potrivește greutate:40-55 kg acest produs inclusiv bodysuit numai

78.39lei 126.43lei

Set include : 1 x body stare : nou fara eticheta material : 76% poliester, 24% spandex caracteristici : realizate din tesatura moale, respirabil, bun, elastic, confortabil la atingere și uzură. maneca scurta body, închidere cu fermoar frontală, gât rotund, suprafață lucioasă. poti purta acest bodysuit ca un costume de baie, îmbrăcăminte de noapte sau sportwear. potrivit

21.07lei 30.54lei

Setul include : 1 buc bărbați t-spate stare : brand new material : poliester + bumbac caracteristici : oamenii centura elastica t-spate umflatura husă tanga, costume de baie bikini. centura elastica g-string, umflatura husă de design, o mărime se potrivește cel mai mult. vezi-prin design, moale, respirabil, confortabil de purtat. mare pentru uzura de zi cu zi, lenjerie

18.99lei 21.12lei

Detalii produs en-gros de femei sexy fata gol afară se vedea prin cosplay, costume pisică adult doamna roleplay lenjerie kitty drăguț pânză model: by1286 despre noi cumpărătorii internaționale vă rugăm să rețineți: despre livrare: 1.transport la nivel mondial, cu excepția unor țări și apo/fpo. 2.am doar nava a confirmat pentru adrese.comanda adresa trebuie